Car Master - o nas

Car Master funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Dzięki temu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie i wiedzę na temat rzeczywistych potrzeb klientów. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość. Proponujemy wyłącznie samochody klasy premium marek Jaguar i Land Rover. To właśnie dzięki temu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowa obsługa

Interesuje Cię sprawdzony dealer marki Jaguar? Świetnie trafiłeś! Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę przez sześć dni w tygodniu. Dysponujemy nowoczesnym Serwisem Samochodowym, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne narzędzia. Posiadamy również stację kontroli pojazdów, w której dokonujemy przeglądów rejestracyjnych. Dodatkowo uruchomiliśmy trzy myjnie samochodowe – jedna z nich jest w stu procentach zautomatyzowana. Klienci mają możliwość przechowywać u nas opony samochodowe. Oferujemy również samochody zastępcze na czas naprawy.

Komfortowe warunki

Klienci, którzy korzystają z naszego serwisu, podczas realizacji usługi, mogą skorzystać z naszej kawiarni. Car-Master Cafe to miejsce, gdzie można w spokoju napić się pysznej kawy i przeglądać najświeższe wiadomości prasowe. Jest to idealna opcja dla tych, którzy pragną się zrelaksować. Można tutaj poczuć się zupełnie tak, jak w przytulnej kawiarni – potwierdzają to opinie zadowolonych klientów. Oczywiście nasza obsługa jest w pełni kompetentna i sympatyczna. Wiele usług serwisowych realizowanych jest “od ręki”. Właśnie dlatego nie ma konieczności pozostawiania samochodu. W przygotowanej przez nas strefie klienta można w przyjemnej atmosferze zanurzyć się w lekturze ulubionej książki, czy też surfować w sieci. Dzięki temu oczekiwanie na zakończenie realizacji usługi jest o wiele przyjemniejsze.

Wykwalifikowany zespół

Nasz zespół to grupa fachowców, którzy pasjonują się markami Jaguar i Land Rover. Właśnie dzięki temu cechuje nas najwyższy standard świadczonych usług. Realizujemy je sprawnie i rzetelnie. Naprawiamy nie tylko pojazdy gwarancyjne, ale również pozagwarancyjne. Posiadamy niezbędne części i akcesoria – dysponujemy zarówno produktami oryginalnymi, jak i zamiennikami. Proponowane przez nas usługi z pewnością usatysfakcjonują klientów, którzy oczekują skutecznych rozwiązań. Innowacyjne wyposażenie diagnostyczne umożliwia nam błyskawiczne odnalezienie źródła awarii. Każdy naprawiany pojazd przechodzi przez liczne testy kontrolne. Wszystko po to, aby mieć pewność, że oddane klientowi auto jest w stu procentach sprawne i przygotowane do eksploatacji. Z pewnością docenią to ci, którzy cenią sobie niezawodność i komfort. Zapewniamy dogodne warunki współpracy, atrakcyjne ceny oraz pełną terminowość.